نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
12. آبان 1395 - 8:03
شاگردان پپ در نیمه مربیان مقابل من‌سیتی به پیروزی رسیدند و روستوف در شب گلزنی سردار مقابل اتلتیکو در ثانیه‌های پایانی شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،در شبی که سردار آزمون، ستاره ایرانی روستوف با گلزنی مقابل اتلتیکومادرید، نایب‌قهرمان اروپا را تا آستانه توقف پیش برد، منچسترسیتی انتقام شکست در بازی رفت را از بارسلونا گرفت. (فیلم گل سردار آزمون به اتلتیکو مادرید را اینجا ببینید)در مهم‌ترین دیدار امشب مصاف من سیتی و بارسا که جنبه انتقامی برای پپ داشت با پیروزی من سیتی و شکستن طلسم شکست‌های پپ مقابل تیم سابقش بارسا همراه شد و بایرن مونیخ مقابل آیندهوون به برتری رسید و آرسنال به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست نیافت.نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:گروه Aبازل یک - پاری سن‌ژرمن 2 برای نماینده فرانسه متوئیدی در دقیقه 43 و میونر در دقیقه 91 و برای بازل زوفی در دقیقه 76 گلزنی کردند.لودوگورتس 2 - آرسنال 3برای میزبان کافو 12، کلادیو کاسرو 15 و برای شاگردان ونگر ژاکا 20 و ژیرو 42 و اتوزیل 88 گلزنی کردند.در این گروه آرسنال و سن ژرمن 10 امتیازی هستند.

 


گروه Bبنفیکا یک - دیناموکیف صفربرای بنفیکا سالویو در دقیقه 46 گلزنی کرددیدار بشیکتاش و ناپولی از ساعت 21 و 30 دقیقه برگزار شد و با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.دراین گروه ناپولی و بنفیکا 7 امتیازی و بشیکتاش 6 امتیاز ی است.

 
گروه Cمنچسترسیتی 3 - بارسلونا یکبرای آبی‌ آسمانی‌های شهر منچستر گوندوگان در دقیقه 39  و 74 و کوین دی بروین در دقیقه 51 و برای بارسا مسی در دقیقه 22 گلزنی کردند.مونشن گلادباخ یک - سلتیک یکبرای نماینده ژرمن‌ها استیندل در دقیقه  32 و  برای سلتیک دمبله در دقیقه 75 گلزنی کردند.در این گروه بارسا 9، من سیتی 7 و گلادباخ 4 امتیازی هستند.

 
 گروه Dآیندهوون یک - بایرن مونیخ 2
 
لواندوفسکی در دقایق 34 ( از روی نقطه پنالتی) و 74 برای بایرن گل زد و تنها گل آیندهوون در دقیقه 14 توسط آریاس زده شد. اتلتیکومادرید 2  -روستوف یکبرای میزبان گریژمان 2گل، روی پاس گل سردار در دقیقه 29 و 94 و آزمون در دقیقه 30 برای روستوف گلزنی کردند.سردار آزمون از ابتدا در ترکیب روستوف حضور داشت و ابتدا روی یک اشتباه پاس گل اول اتلتیکو را مهیا کرد و در ادامه یک دقیقه بعد با گشودن دروازه اوبلاک برترین دروزاه بان لالیگا اشتباهش را جبران کرد. مهاجم ملی پوش کشورمان در ادامه در دقیقه 57 از داور کارت زرد دریافت کرد و در نهایت در دقیقه 70 جای خود را به موسی دومبیا داد.سعید عزت اللهی روز نیمکت حضور داشت و فرصت بازی پیدا نکرد.در این گروه بایرن مونیخ 12، اتلتیکو 9 و روستوف و آیندهوون یک امتیازی هستند.. 
 
 
 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها