نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
25. ارديبهشت 1395 - 11:05
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی از زندان آشنا شده است گفت: آیت الله هاشمی زورش به فرزندانش نمی‌رسد و دستگاه قضایی ما باید با این افراد برخورد کند که چرا با یک‌سری آدم لاابالی، دلال سیاسی و یک عده آدم منحرف اعتقادی و جاسوس دیدار می‌کند.

به گزارش آفتاب جنوب،منصور حقیقت‌پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی از زندان آزاد شده است گفت: بسیار کار اشتباهی کرده و حتما دستگاه قضا باید با فائزه هاشمی برخورد کند.

 

وی افزود: باید از فائزه هاشمی پرسید که شما چه کاری با بهایی دست‌نشانده انگلیس دارید؟ به نظر حتما باید با این اقدام فائزه هاشمی برخورد قضایی صورت گیرد.

 

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت‌های فائزه هاشمی در مصاحبه با روزنامه زنجیره‌ای بهار که با مرور خاطرات دوره بازداشت خود، از بهایی‌ها و مجاهدینی‌ها و منافقین به عنوان دوستان خود یاد کرده بود گفت: این منافقینی که فائزه هاشمی به آن‌ها می‌گوید مجاهدین، همان کسانی هستند که قصد ترور پدر او را داشتند.

 

حقیقت‌پور ادامه داد: آیت الله هاشمی زورش به فرزندانش نمی‌رسد و دستگاه قضایی ما باید با این افراد برخورد کند که چرا با یک‌سری آدم لاابالی، دلال سیاسی و یک عده آدم منحرف اعتقادی و جاسوس دیدار می‌کند.

انتهای پیام/نج

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها