نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
12. اسفند 1394 - 12:28
در این میان همه نگران از حمایت علنی سران اصولگرایی بودند تا اینکه آقایان حسینی،جعفری و خورشیدی با سکوت،روبوسی و دو پهلو سخن گفتن و مصاحبه کردن خود در رسانه ها باعث ریزش آراء این جریان و گسیل آراء بسمت نماینده فعلی گچساران شدند.

به گزارش آفتاب جنوب،نوربخش صالحی در یادداشتی نوشت:ماراتن سیاسی انتخابات همچون مسابقه ورزشی چون فوتبال است که در آن برد و باخت وجود دارد. برنده انتخابات اگر بخواهد برای چهار سال آینده هواداران خود را از دست ندهد می بایست عملکرد خود را بهتر نماید و به وعده های خود عمل نماید چرا که مردم به وی اعتماد کرده و به او رای داده اند.

 

 در صورت عملکرد خوب رویشهای جدیدی خواهد داشت در غیر اینصورت ریزشهای وی دوچندان شده چرا که مردم ما عقد اخوت دائمی با کسی نبسته اند و بازنده این کارزار سیاسی خیلی باید تلاش نماید تا برای چهار سال آینده بتواند اعتماد مردم را بدست آورد تا مردم به سمت او یا فردی که از این طیف انتخاب می شود، کشیده شوند.

 

لذا برای اینکار می بایست آسیب شناسی کنیم که علت باخت و عدم موفقیت طیف اصولگرایی چه بوده است. اصولگرایان گچساران و باشت که در انتخابات چهار سال گذشته بازنده شدند و دلیل اصلی آن وجود سه کاندیدای شاخص با رای بالا در صحنه بود که همین امر باعث تقسیم رای شد و بالاخره کاندیدای اصلاحات با یک نفر در صحنه توانست به مجلس راه یابد.

 

حدود دو سال قبل از انتخابات فعلی سران اصولگرایی با تشکیل جلسات با دو نماینده سابق این جریان در تهران و اظهار گلایه های خود به صورت رودررو، موافقت کردند در صورتیکه اتاق فکر این جریان در گچساران و باشت بر سر کاندیدایی به نتیجه برسند بی درنگ از آن حمایت می کنیم که پس از جلسات و نشست های متعدد کاندیدای ترک زبان را بدلیل پاک دستی،تخصص در حوزه های نفت و گاز و رای آوری خوب از همزبان های خود و بدلیل شعار وحدت ترک و لر معرفی و تبلیغات غیررسمی شروع تا به مرز علنی رسید.

 

در این میان همه نگران از حمایت علنی سران اصولگرایی بودند تا اینکه آقایان حسینی،جعفری و خورشیدی با سکوت،روبوسی و دو پهلو سخن گفتن و مصاحبه کردن خود در رسانه ها باعث ریزش آراء این جریان و گسیل آراء بسمت نماینده فعلی شدند.

 

با این تفاصیل این سه فرد که از سران اصولگرایی است به اضافه دلایلی چون عدم مقبولیت زیاد کاندیدای منتخب در میان ترک زبانها(بقول خودشان)،عدم حمایت سردار خورشیدی بدلیل اینکه در ادوار گذشته که کاندیدا بوده آقای فولادی وندا از وی حمایت نکرده و نیز عدم حمایت کامل کاندیدای منتخب از همه فرزندان ترک زبان در زمانیکه دارای پستهای مدیریتی متعدد بوده و نیز بدلیل تبلیغات ضعیف در رسانه ها و فضای مجازی از جمله سایت،وبلاگ و شبکه های اجتماعی و نیز بدلیل سخنان توهین آمیز و غیر ضروری بعضی از لیدرهای کاندیدای ترک زبان که باعث رنجش خاطر حامیان آقای جعفری و ترک زبانها گردید.

 

 عدم برنامه ریزی خوب، نامناسب بودن فضای ستاد و عدم تفکیک ستاد برادران و خواهران، عدم تبلیغات مناسب پوستری و چاپ بیوگرافی و سی دی های تبلیغاتی و پذیرایی نامناسب در محل ستاد و در همایشها و اینکه وی می بایست از چهار سال گذشته در شهر گچساران سکونت می کردند؛ باعث شد تا کاندیدای جبهه متحد و پیشگامان وفاق و همدلی در انتخابات مجلس بازنده شود.

 

اگر اصولگرایان در این حوزه بخواهند در دور آتی حرفی برای گفتن داشته باشند، ابتدا باید اختلافات را کنار گذاشته و با برنامه ریزی مناسب کاندیدی جوان و با تجربه خوب و دارای بیان خوب و دارای شفافیت از نظر سیاسی و فراجناحی عمل کردن و دارای محبوبیت اجتماعی خوب و جوان پسند بودن انتخاب که بتواند در مقابل رقیب قدعلم کند تا در دور بعدی برنده میدان باشد در غیر اینصورت مجدداً بازنده خواهند بود.در پایان توصیه میشود اختلافات را کنار گذاشته و دست همیاری و کمک به همدیگر داده و برای عمران حوزه خود تلاشمان را دوچندان نماییم.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

سلام سه نفرش هیچ ... هم نبودند خوب که نیامدند آبروی اصول بردند

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها