نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
1. اسفند 1394 - 13:05
پیشکسوت ورزش گچساران گفت: ورزش گچساران دچار بیماری سیاسی توسط جناح تاجگردون شده ،تا آنجایی که به بنده تذکر دادند که باید سالن ورزشی تختی را در راستای سیاست های جناحی تنظیم کنید.

به گزارش آفتاب جنوب،صبح امروز امید چراغی از پیشکسوتان ورزش گچساران گفت:متاسفانه ورزش گچساران دچار بیماری سیاسی توسط جناح تاجگردون شده ،تا آنجایی که به بنده تذکر دادند که باید سالن ورزشی تختی را در راستای سیاست های جناحی وی تنظیم کنید.

 

 

وی افزود:بنده به هیچ عنوان زیر بار این مسئله نرفتم که متاسفانه با اینکه ۱۲ سال سابقه ورزشی داشتم و توانسته بودم تعداد زیادی از جوانان را در مسیر ارزشهای ورزش قرار داده و از برنامه های محفلی دور نمایم ،متاسفانه بنده را از ورزش جدا و اخراج کردند و اکنون قریب به ۶ ماه است که این سالن ورزشی معروف گچساران تعطیل شده است.

 

چراغی تصریح کرد: امروز رای بنده را که به صورت امانت نزد تاجگردون بوده، که به خاطر حمایت واقعی و به دور از جناح بازی سیاسی بوده را پس می گیرم و رای خود را به آقای "حاج علی  فولادی وندا "که از قشر ورزش دوست  و حامی افراد ضعیف و شخصیتی است که قصد دارد مافیای قدرت و ثروت و انحصار طلبی را با حمایت اقشار کم درآمد و ضعیف برچیند ، خواهم داد.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

مرحبا به غیرتت مرد بزرگ
دستت درد نکنه امید جان سرفرازمون کردی.پولادی وندا پیروز انتخابات هستش
دوست من به همین خیال باش .فقط تاجگردون
آقای چراغی کی به شما خط داده که حالا داری این حرف را میزنی مواظب آخرت خود باشید8
افتاب جنوب نگو.بگو آفتاب فولادی
خداییش خودتون مسخره کردین با زدن این مطالب خاله زنکی، خوب تیتر می زنید، اما مطالبت خیلی آبکیه، متاسفم

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها