نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
17. تير 1394 - 13:16
تیم والیبال نوجوانان ایران به عنوان قهرمانی تورنمنت بین‌المللی سه جانبه ایتالیا دست یافت.

به گزارش آفتاب جنوب،تیم والیبال نوجوانان کشورمان که خود را برای حضوری شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان در آرژانتین آماده می کند، در راستای برنامه آماده‌سازی خود به ایتالیا سفر کرد و از روز یکشنبه در تورنمنت بین‌المللی سه جانبه رم با حضور تیم‌های ایتالیا، برزیل و ایران شرکت کرد.

نوجوانان والیبال کشورمان در نخستین دیدار خود مقابل تیم نوجوانان ایتالیا که به تازگی عنوان نایب‌قهرمانی اروپا را از آن خود کرده است، 3 بر یک مغلوب شدند و سپس مقابل تیم قدرتمند برزیل در دیداری سخت و نفس‌گیر 3 بر صفر به پیروزی رسیدند تا جواز حضور در دیدار فینال را از آن خود کنند.

شب گذشته (سه‌شنبه) دیدار فینال این تورنمنت بین‌المللی از ساعت 19 به وقت محلی در حضور تماشاگران پر شمار ایتالیایی بین تیم‌های ایران و ایتالیا برگزار شد که حضور این تماشاگران پر شمار برای والیبالیست‌های نوجوانان کشورمان می‌توانست تجربه خوبی برای آمادگی روحی در مسابقات قهرمانی جهان باشد.

شاگردان محمد وکیلی برای هر امتیاز تا آخرین لحظه جنگیدند و دست از تلاش برنداشتند و موفق شدند در سه ست متوالی با امتیازات 25 بر 22، 26 بر 24 و 29 بر 27 تیم ایتالیا را شکست بدهند.

در پایان این دیدار و معرفی تیم نوجوانان ایران به عنوان قهرمان این تورنمنت سه جانبه، رئیس والیبال شهر رم جام قهرمانی را به نوجوانان ملی‌پوش کشورمان اهدا کرد.

 

منبع: فدراسیون والیبال

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها