نظرسنجی

عملکردشهردار گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
18. شهريور 1393 - 8:48
آیت‌الله هاشمی شاهرودی، ولایتی حدادعادل با حضور در بیمارستان از رهبر انقلاب عیادت کردند.

به گزارش آفتاب جنوب،، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، آیت‌الله هاشمی شاهرودی و آقایان دکتر ولایتی و دکتر حدادعادل با حضور در بیمارستان از رهبر انقلاب عیادت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز دوشنبه در یکی از بیمارستانهای دولتی، تحت عمل جراحی پروستات قرار گرفتند که بحمدالله این عمل با موفقیت به پایان رسید.

ساعتي پس از عمل جراحي حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، حسن روحاني رئيس جمهوري اسلامي ايران در بيمارستان محل بستري رهبر انقلاب حاضر شد و از ايشان عيادت کرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با حضور در بیمارستان، از حضرت آیت الله خامنه ای عیادت کرد.

همچنین آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه و آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان با حضور در بیمارستان از رهبر انقلاب عیادت کردند.

احمدي نژاد رييس جمهور سابق، شمخانی دبير شوراي عالي امنيت ملي، جمعي از فرماندهان عاليرتبه نظامي و انتظامي و همچنين تعدادي از مسئولان نیز با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند.همچنین دکتر هاشمي وزير بهداشت نيز با حضور در بيمارستان از نزديک درجريان  روند درماني رهبر انقلاب اسلامي قرار گرفت.

 آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در جمع خبرنگاران با اشاره به عمل جراحی صبح امروز رهبری گفت: حال ایشان بسیار خوب بود و عمل جراحی به خوبی انجام شد.

محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: انشاالله بعد از دوران 5 تا 6 روزه نقاهت بعد از عمل ایشان به منزل منتقل می شوند.

 
انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

سایه مقام معظم رهبری مستدام باد

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها