نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
30. آبان 1397 - 15:56
ظهر امروز و با حضور جمعی از مسئولین محلی ،330دانش‌آموز دختر گچسارانی در قالب کاروان راهیان‌نور از محل مسجد شهیدان این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،امروز 330 نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه شهرستان گچساران در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند،شرکت کنندگان در طول این سفر3 روزه علاوه بر شرکت در اردوی عملی از یادمان های شهداء در شلمچه ، اروندکنار، هویزه و دهلاویه بازدیدو با آرمان های شهداء و حضرت امام راحل تجدید میثاق خواهند کرد.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب،فرمانده سپاه ناحیه گچساران درحاشیه آیین بدرقه کاروان راهیان نورکه با حضور جمعی از مسئولین در مسجد شهیدان این شهرستان برگزار شد،گفت:اعزام کاروان راهیان نور با حضور قشر جوان و نوجوان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا آنها با رشادت های رزمندگان در جریان 8سال جنگ تحمیلی آشنا شوند.

وی افزود:اعزام دانش آموزان به سرزمین نور کار مشترکی است که توسط سپاه و آموزش و پرورش انجام می شود و درحقیقت اردوی راهیان نور در راستای اعتلای ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و همچنین انتقال این ارزش ها به نسل جوانی که انقلاب و دفاع مقدس را تجربه نکرده است، نقش تاثیر‌گذاری در تعالی جامعه دارد.

 فرمانده سپاه ناحیه گچساران برگزاری اردوهای راهیان نور را یکی از برنامه های فرهنگی موثر و مورد تاکیدمقام معظم رهبری ومسئولین نظام برشمردواظهارکرد:یکی از اهداف جنگ نرم دشمنان ،انقلاب و باورهای دینی و ایمانی جوانان است و برگزاری این اردوها در تحکیم اعتقادات جوانان بسیارتاثیرگذار است.

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها