نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
3. تير 1396 - 10:08
مسابقات هندبال جام رمضان با حضور هفت تیم و بیش از 85 نفر از بازیکنان رده های سنی نونهالان و نوجوانان با هدف شناسایی و جذب استعدادهای بومی در مجموعه آزادی گچساران به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،یعقوب شکوهی رئیس هیئت هندبال نفت و گاز گچساران گفت: این مسابقات با حضور هفت تیم و بیش از 85 نفر از بازیکنان رده های سنی نونهالان و نوجوانان در ماه مبارک رمضان با هدف شناسایی و جذب استعدادهای بومی هندبال شهرستان در سالن هندبال مجموعه آزادی برگزار شد.

شکوهی همچنین از قهرمانی تیم هندبال شهدای نفت الف در رده نوجوانان و تیم شهدای نفت و گاز در رده نونهالان در این مسابقات خبرداد.

وی تصریح کرد: در این دور از مسابقات با توجه به جشنواره استعدادیابی که از سوی باشگاه نفت و گاز گچساران برنامه ریزی با دقت و حساسیت بیشتری به کار گزینش بازیکنان نخبه شهرستان اقدام شد و بدون شک از میان شرکت کنندگان در این مسابقات بازیکنان خوبی در جشنواره شرکت خواهند کرد.

شکوهی با بیان اینکه هدف هیئت هندبال نفت و گاز گچساران تنها پرداختن به امور تیم بزرگسالان نبوده، افزود: در این مسیر تلاش کرده ایم در جهت بومی پروری و تشکیل تیم هایی قوی در رده های نونهالان تا امید برای پشتوانه سازی تیم بزرگسالان گام های خوبی برداریم.

رئیس هیئت هندبال نفت و گاز گچساران اظهارکرد: با توجه به کسب سهمیه آسیایی تیم هندبال بزرگسالان فرصت بسیار خوبی برای معرفی پتانسیل های شهرستان به هندبال این قاره کهن فراهم شده است.

شکوهی تاکید کرد: با جدیت برای پرورش بازیکنان بومی برنامه های هیئت را به پیش می بریم و جشنواره استعدادیابی که به مناسبت 50 سالگی ورزش نفت در تابستان برپا شده انگیزه همه بازیکنان و مربیان را برای حضور در جمع منتخبین بیشتر کرده است.

گفتنی است در مسابقات هندبال جام رمضان که به میزبانی نفت و گاز گچساران برگزار شد تیم های شهدای پانصد دستگاه، کارکنان دولت، رزمندگان، سادات ، رادک و نفت و گاز گچساران حضور داشتند.

در جام رمضان 96 ،علی اصغر نوروز نژاد به عنوان سرپرست فنی، عباس رضازاده به عنوان مسئول فنی مسابقات، ابراهیم آبرود به عنوان مسئول کمیته انضباطی، نوید زمانی، احسان آرپناهی و ایمان آرپناهی به عنوان داور و علی آیشتین، عباس رضازاده و اصغر نوروزنژاد به عنوان مربیان تیم های پایه کار برگزاری هرچه بهتر این مسابقات را برعهده داشتند.

 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها