نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
7. ارديبهشت 1395 - 10:11
گزارشات حاکی از آن است که ستاد برنی سندرز، پولدارترین ستاد تبلیغاتی انتخابات آمریکا است.
به گزارش آفتاب جنوب،اگر چه "برنی سندرز" نتوانست در کسب آرای مردم در رقابت‌های درون حزبی دموکراتها از رقیب قدرش پیش بیافتد، اما در این رقابت نفس‌گیر او توانست تا پایان ماه مارس حدود 20 روز پیش، در جمع‌‌آوری پول از کمپین هیلاری کلینتون جلو بزند و عملاً ستادش را به پولدارترین ستاد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تبدیل کند.
 
برنی سندرز اگرچه در آغاز تبلیغات انتخاباتی‌اش، با سرعت کمتری نسبت به هیلاری کلینتون پول جمع می‌کرد، اما آرام آرام نظر گروه بیشتری از مردم را جلب کرد و در نهایت کار به جایی رسید که از ابتدای سال 2016، هر ماه با نسبت بیشتری در مقایسه با کلینتون موفق می‌شد کمک‌های مالی به دست آورد.
 
سرانجام همانطور که برخی ناظران از ابتدای سال پیش‌بینی کرده بودند، او موفق شد هفته‌ها قبل از انتخابات سرنوشت‌ساز نیویورک، در رقابت بر سر کمک‌های مالی از کلینتون هم جلو بیافتد.
 
بر اساس آماری که از سوی کمیسیون انتخابات منتشر شد، سندرز تا پایان ماه مارس موفق شد که بیش از 182 میلیون دلار به دست بیاورد. در مقابل هیلاری کلینتون 180 میلیون دلار جمع کرده است.  در میان جمهوریخواهان اما تد کروز با 78 میلیون دلار اول است و بعد از او دونالد ترامپ با 48 میلیون دلار و جان کیسیک با 16میلیون دلار در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.
 
در همین حال خبرگزاری رویترز در گزارشی ستاد انتخاباتی سندرز و حامیان او را مورد توجه قرار داده و تبلیغات انتخاباتی سندرز را در گزارشی به تصویر کشیده است.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/م
 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها