نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
20. آذر 1395 - 10:08
دانشگاهی برای جولان ‏حامیان فتنه؟!
نویسنده: 
حسن پالیزیان
حال کار به جایی رسیده که در روز ‏دانشجو که جز نامی از آن چیزی برای دانشجویان نداشته و دانشگاهشان محل جولان ‏حامیان فتنه و منفورین تاریخ نظام شده ‏فضای دانشگاه آزادگچساران را بگونه ای امنیتی کردند که دانشجو ها را تفتیش بدنی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،باز هم روز دانشجو و بازهم حواشی در دانشگاه آزاد گچساران!امسال مراسم روز دانشجو نسبت به سال قبل متفاوت بود چراکه هر ترم، بخشی از خدمات رفاهی ‏دانشگاه از دور خارج شده و به تاریخ می پیوندد؛ودغدغه های جدید به دغدغه های دانشجویان مظلوم این دانشگاه اضافه می گردد.

از سلف سرویس که حدود 2 ترم است درب آن ‏تخته شده گرفته تا حذف سرویس ایاب و ذهاب. فارغ از اینهمه مشکل چنان خفقانی بر فضای دانشگاه حاکم است.که نه می شود مطالبه صنفی کرد ونه می توان کار سیاسی؛به یاد جمله مقام معظم رهبری افتادم که فرمودند:خدا لعنت کند آن کسی را که می خواهد دانشجو سیاسی نشود.

به راستی مقصر کیست!!!؟نیک مستحضرید دانشگاه محل پرورش مدیران آینده نظام است. حال آیا به نظر شما بدون افزایش سطح ‏آگاهی های سیاسی و بصیرت در قشر دانشجو که به تعبیری موذن جامعه می باشد می توان مدیران خوبی برای آینده تربیت کرد!!؟آیا صرف علم آموزی فایده ای ‏خواهد داشت!!؟

تاریخ گذشتگان نیز سندی بر این مدعاست. مع الاسف، حال کار به جایی رسیده که در روز ‏دانشجو که جز نامی از آن چیزی برای دانشجویان نداشته و دانشگاهشان محل جولان ‏حامیان فتنه و منفورین تاریخ نظام شده
‏فضای دانشگاه را بگونه ای امنیتی کردند که دانشجو ها را تفتیش بدنی کرده ، ‏برای برخی از آنها نیز مراقب گذاشته و در نهایت شمشیر را از رو بسته و پس از اعتراض خواهری ارزشی برخوردی غیر قابل تحمل و کاملا غیر اخلاقی با او شد به حدی که ‏معجر از سر آن دانشجوی مومن انقلابی افتاد وحتی اجازه ندادند معجرش را به سر کند.

بنده خود به عینه شاهد ماجرا بوده ام ولی امروز در بیانیه دانشگاه آمده قضیه کذب است.متاسفم برای آن کسانی که مرامشان دروغ و غیرتشان پوسیده است.شمافکر می کنید با دروغ گفتن و رد اصل قضیه که شاهدان عینی بسیاری هم داشت می توانید خودتان را از معرکه به در کنید.

گیرم به در کردید فردای قیامت محضر بی بی دوعالم چه پاسخی دارید بدهید.فقط می توان ابراز تاسف کرد.
آیا اگر با دختر خودتان هم چنین برخوردی می شد؛سکوت می کردید.

مایه شرمساری لغو سخنرانی حدود 50 نفر از منتقدین دولت است که نمونه بارزش لغو سخنرانی دکتر نقوی حسینی در دانشگاه فرهنگیان می باشد.
جا دارد تشکر کنم از امام جمعه محترم شهرمان که همانند پدری هدایتگر و دلسوز با مواضع مقتدرانه و انقلابیشان همواره خار چشم حامیان فتنه می باشد.‏

باشد که زمانی فرارسد که در دانشگاه های ما اسلام ناب محمدی ترویج پیدا کند و دانشگاهی عاری از سیاست زدگی داشته باشیم.‏

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

دانشگاهی ک تاسیسش به دست آقایون ...باشه و با پسوند اسلامی هرکاری انجام بدن ،اینم میشه نتیجه اش،هم موسسش باعث شرم و تاسف کشوره هم خود دانشگاه
واقعا مایه تاسفه
تشکل سیاسی همراهان(تشکل سیاسی حامی فتنه) این تشکل مدام ذکر خیر نماینده محترم شهرستان گچساران را بر لب دارند !!! و مدام خبر می رسد که از جانب نماینده چه حمایت ها که نمی شوند !! حال با این افتضاحی که بار آورده اند ، آقای نماینده چرا همانند همیشه سکوت اختیار کرده اند ؟چون انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و منافع در خطر ؟!؟

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها