نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
15. تير 1395 - 17:35
خانمی را دیدم که در کنار دیوار ایستاده و کودکی در بغل دارد و رویش را به دیوار کرده و هرز گاهی زهرایش را نگاه می کند، چمشمان مادر هم اشک آلود بود، نسخه را گرفتم و دارو را خریدم جمع نسخه شد حدود۴ هزار تومان دختر دارو را گرفت و پرواز کرد.

به گزارش آفتاب جنوب،مصیب افتخاری فعال سیاسی گچساران در یادداشتی نوشت: بعضی وقت ها واقعا نمی دانم چگونه باید نوشت تا آنگونه که حق مطلب است اداء شود.

امروز در خیابان بلادیان شهر گچساران که می گویند بام نفتی ایران و پنجمین ابر مخزن نفتی جهان است چیزی دیدم که برایم سنگین و درد آور بود. در ماشین منتظر نشسته بودم که در پیاده رو دختری حدود ۱۰ ساله که برگه کاغذی در دست داشت نظر مرا بخود جلب کرد، در حال التماس به همه رهگذرها، اشک های روی گونه اش را که دیدم طاقت نیاوردم و صدایش زدم،آنچنان با شوق بسمتم دوید که اصلا جوی جلوی پایش را هم ندید و افتاد، پیاده شدم و بغلش کردم گفتم چرا مواظب نیستی، با گریه فقط برگه مچاله شده را نشان می داد، نگاه کردم، نسخه چند قلم داروی سرماخوردگی بود.

 

حالش را که اینگونه دیدم اصلا نخواستم فکر کنم که این هم شاید راهی برای گدایی و کاسبی باشد. سوال کردم مال کیه؟ گفت مال خواهرم مرضیه اونجا بغل مامانمه و حالش بده، نگاه کردم، خانمی را دیدم که در کنار دیوار ایستاده و کودکی در بغل دارد و رویش را به دیوار کرده و هرز گاهی زهرایش را نگاه می کند، چمشمان مادر هم اشک آلود بود، نسخه را گرفتم و دارو را خریدم جمع نسخه شد حدود۴ هزار تومان دختر دارو را گرفت و پرواز کرد.

پیش خودم فکر کردم سهم او از سفره انقلاب کجاست؟ مگر امام (ره) نفرمودند این انقلاب برای پابرهنگان است.امروز چرا پابرهنگانی هستند که پاهایشان هنوز تاول دارد و سفره انقلاب در خانه برخی ها پهن است.

حق "زهرا و مرضیه" نباید بشود حق اوقات فراغت فرزندان کسانی که انقلاب را به انحاء مختلف از اختلاس گرفته تا حقوق های نجومی چپاول می کنند.

چرا برخی مدعی های دفاع از حقوق مردم بجای دفاع از مردم بیچاره نگران عزل زالوهای انقلاب می شوند.

آنهایی که می گویند یکسال پیش تذکر دادیم و گفتم، چرا منتظر ماندند تا تشت بی آبرویی دوستانشان به زمین بیفتد. همان موقع عمل می کردند تا کار به این فضاحت نمی رسید.

حالا هم به مدعیان پارسایی می گوییم هرچه می دانید بگویید که فردا روزی مانند امروز به دست و پا نیفتید و فتنه انگیزی نکنید.

مردم در همه حال پای انقلاب، امام و رهبری ایستاده اند و خوب می دانند که اگر آرمانهای انقلاب محقق نمی شود گرگ ها هستند که سیری ندارند.

 

ای حاکمان!!!مواظب باشید … خون شهدا لیزه !! زمینتون می زنه !!از ما گفتن

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

احسنت بر دکتر افتخاری کاش یه رونوشت میفرستادین برای کسانی که با نامه های دوپهلو مدیران اختلاس گر را نصیحت میکند و از اتهامات تبرئه قابل توجه آقای نماینده
مرحبا مرحبا ب دکترافتخاری باعث افتخارمونی
این نشانه تبعیض در گچساران از یک خانواده چند نفر سر کار میرود
آقای افتخاری به نظر من شمادارید دروغ می گویی ..........فقط می خواهی با این حربه به جناب آقای دکتر تاجگردون بی احترامی کنی ....به لقنان گفتند ادب را ازکی آموختی گفت از بی ادبان....
درجواب.که میگه دکترافتخاری دروغ میگه .بایدبگم دکترافتخاری چه چیزی کم وکسرداره که بخواددروغ بگه.دکترافتخاری واقعاحیفه.که داخل گچساران بمونه

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها