نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
13. آبان 1401 - 14:13
در روز ملی مبارزه با استکبارجهانی:
گچسارانی ها انزجار خود از آمریکا را فریاد زدند+تصاویر
مردم ولایتمدارگچساران راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبارجهانی با سردادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آل سعود" پیام استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، صبح امروز راهپیمایی روزملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشوربا حضور مسئولین استانی و محلی وشمار زیادی از دانش آموزان و اقشار مختلف مردم از میدان حضرت امام(ره) تا مصلی نماز جمعه گچساران برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه گچساران با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر اثبات کردند که تا آخرین قطره خون شان از آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

شمار زیادی از دانش آموزان با لباس های متحد الشکل و در دست داشتن پرچم ایران اسلامی در این تجمع گسترده حضور یافتند و حاضران در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آل سعود" پیام استکبار ستیزی مردم ولایتمدار گچساران را به نمایش گذاشتند.

دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی و در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سردادن شعارهایی همچون "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" و"این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده "بار دیگر آمادگی خود را برای انجام فرامین رهبری فرزانه انقلاب نشان دادند.

در پایان این راهپیمایی بیانیه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت شد.

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها