نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
6. اسفند 1397 - 17:30
فرماندارگچساران گفت:اگر کسی علم غیب دارد که در انتخابات سال آینده قرار است اتفاقی بیافتد بگوید ،اما بدون سند کسی انگ و پیش داوری نکندواین پیش داوری ها برای شهرستان تنش زا خواهد بود وتاکید داریم انتخاباتی سالم و آزاد برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،عصر امروز اولین نشست خبری فرماندار جدید گچساران با خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علی خوان پایه ،فرماندار گچساران دراولین نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه نماینده عالی دولت و مسئول برگزاری انتخابات دوره آینده، چرا در آستانه انتخابات مجلس یازدهم همراه آقای "تاجگردون" به مراسمات فاتحه خوانی می رود و آیا این عمل  شائبه انگیز نیست،گفت:بنده نماینده عالی دولت هستم وانتخابات یک سال دیگراست و طبق چه معیاری پرسیده می شودکه انتخابات سالم برگزار خواهد شد یا نه؟!.

وی افزود:اگر کسی علم غیب دارد که در انتخابات سال آینده قرار است اتفاقی بیافتد بگوید ،اما بدون سند کسی انگ و پیش داوری نکند.

فرماندارگچساران تصریح کرد:این پیش داوری ها برای شهرستان تنش زا خواهد بود وتاکید داریم که انتخاباتی سالم و آزاد برگزار شود.

وی گفت:رفتن به مراسمات یک رسم دیرینه است و رفتن من با کسی نباید شائبه برانگیز باشد.

خوانپایه تصریح کرد:آقای تاجگردون یک مقام رسمی است که همراهی با او هیچ منع قانونی ندارد و تبلیغات فرماندار محسوب نمی شود،کجای این اقدام تبلیغ سیاسی است؟وکجای قانون گفته فرماندار همراه نماینده به مراسم نرود؟.

فرماندار گچساران در پاسخ به این سوال که تضمین می دهید دفتر نماینده یا خود نماینده در امور اجرایی دخالت نداشته باشد (بخشدار شدن آقای شبرنگ)، گفت:با هیچ کسd عهد اخوت نبسته ام که  منافع عمومی ضربه بخورد.

وی تصریح کرد:انتخاب بخشدار از اختیارات خود بنده است که آنکه شایسته بدانم انتخاب خواهم کرد.

در این هنگام خبرنگاری که این سوال را از فرماندار گچساران پرسیده بود در ادامه تاکیدکرد:" اما من مطمئن هستم سهمیه بخشداری و یکی از سمت های فرمانداری برای قشقایی ها در نظر گرفته شده که پس از عید نوروز عملی خواهد شد.

وی در ادامه نیز در خصوص اقدامات انجام شده در شهرستان گچساران اظهارکرد:من خود فرزند بویراحمد گرمسیر هستم،این حوزه تونل دیل برایش  یک رویا بود،در همین مدت کوتاه  مسئولیتم در فرمانداری گچساران وقتی به روستاها می روم از آبادانی آنان لذت می برم.

خوانپایه افزود:در این سال های خشکسالی هزاران هکتار زمین کشاورزی این شهرستان آبیاری شده است و اگر کسی خودش را به خواب زده است و خدمت ها را نمی خواهد ببیند چطور باید بیدارش کرد؟!.

فرماندارگچساران تصریح کرد:راه های چهارخطه امن ،با کیفیت و دارای روشنایی هستند،در سال چند نفر در جاده ها جانشان را از دست می دهند؟تصادفات در محورهای گچساران بیداد می کرد؛مگر توسعه چیست؟همین زیرساختها مگر گامی در مسیر توسعه نیست؟ وباید توجه داشت که تخصیص آبی که از سدها برای گچساران گرفته شده چیز کمی هم نیست.

خوانپایه نیز درادامه در پاسخ به این سوال که فرماندار دولت تدبیر و امید و مجری سیاست های دولت خواهید بود یا فرماندار شخص نماینده و مجری سیاست های نماینده خواهید بود؟؛گفت:من نماینده دولت هستم و در جهت منافع عمومی مردم هم خواهم بود.

وی افزود:بنده متعلق به افراد و برای گروه خاصی نیستم،هر کسی که به پیشرفت و توسعه شهرستان کمک کند خواه نماینده  شهرستان و یا هر فرد دیگری باشد دستشان را می بوسم.

فرماندارگچساران درادامه نیز اظهارکرد:اعتبارات خوبی وارد شهرستان می شود و خدمات گسترده ای در حال انجام است.

درحال تکمیل...

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

محرومیت فرهنگی همین است .تکرار حرفهایی که هیچ ربطی به فرد ندارد. مصادره کردن خدمات نظام و حکومت جمهوری اسلامی به نام افراد خیانت به مردم است .

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها