نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
7. دى 1397 - 13:53
امام جمعه گچساران گفت:همه کسانی که صریح و بی پرده دربین مردم حضور پیدا نمی کنند و مرگ بر خاتمی و موسوی و کروبی نمی گویند فتنه گر هستند و مردم باید اینها را بشناسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی، امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به گرامیداشت حماسی ۹دی گفت:یکی از مهمترین مناسبت ها، ۹دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است که خود به نوعی یک انقلاب و یک پیروزی بزرگ بود که این رخداد را به ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی تبریک عرض می کنم.

وی افزود:باید با دقت‌ و تحقیق موضوع ۹دی را بررسی کنیم چرا که عملا دشمن صریح و با نقشه در مقابل نظام و مملکت قرار گرفت.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:متاسفانه برخی از افراد همچنان نادان هستند و تلاش می کنند که به حماسه ۹دی پرداخته نشود و این حضور حماسی و باشکوه مردم درسال  ۸۸را کمرنگ جلوه دهند.

حجازی اظهارکرد:باید حواس ها جمع باشد و این موضوعات مهم است و مردم باید بدانندکه چه خبر است، باید از مبانی حق دفاع کرد و مقام معظم رهبری فرمودندکه جوانان باید با درک ترفندهای مختلف دشمن در زمینه های فردی و اجتماعی این شیوه های دشمن را خنثی کنند.

وی افزود:امروز شبهه افکنی و تفرقه افکنی برخی ها راهی برای به انحراف انداختن نسل جوان شده است که باید در این زمینه هم هوشیار بود.

امام جمعه گچساران درادامه گفت:در فتنه ۸۸عکس حضرت امام راحل را پاره کنند و خیمه عزای امام حسین علیه السلام را آتش زدند و آیا این بدعت نیست؟.

حجازی گفت:همانطور که پیامبراکرم(ص) فرمودند لعنت خداوند برکسی باد که به وظیفه اش عمل نمی کندالان هم مدام به ما می گویندکه حرف نزنید و سکوت کنید در حالی که آنجایی که کسی وظیفه دارد و سکوت کند لعنت خداوند و مردم شامل حالش خواهد شد.

وی اظهار کرد:درسال ۸۸فتنه ای ایجاد شد و آسیب هایی به وقوع پیوست که همچنان آثارش را در کشور مشاهده می کنیم،متاسفانه رخنه ای ایجاد شد و دشمن امیداور و راه هم برایشان باز شد درحالی که هنوز در درون کشور هم چنین موضوعاتی وجود دارد.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:همه وظیفه داریم که روشنگری در جامعه صورت بگیرد و کسی که دردفاع از اسلام و قرآن و حقانیت مملکت دادو فریاد نزند به فرموده پیامبر(ص)،کافر است.

وی افزود:کسی که مقابل آمریکا و اسرائیل و آل سعود حرف نمی زند و از فتنه گران بیزاری و اعلام برائت هم نمی کند این جور آدم ها را بشناسیم و باید روسیاه شوند که چرا وضع مملکت اینگونه است.

وی افزود:ما می گوییم ۹دی برای همه است و همه مردم هم پای کار بودند اما تثبیت دفاع از نظام مال مردم بودو متاسفانه اما حقوق نجومی هم برای عده ای خاص بود؟!.

امام جمعه گچساران گفت:همه کسانی که صریح و بی پرده  دربین مردم حضور پیدا نمی کنند و مرگ بر خاتمی و موسوی و کروبی نمی گویند فتنه گر هستند و مردم باید اینها را بشناسند.

وی تصریح کرد:خیلی می خواهند به سادگی از حماسه ۹دی بگذرند و باید معلوم شودکه از مسئولین چه کسی با مردم هستندو چه کسی با برون کشور است .

حجازی اظهارکرد:ارتحال آیت الله شاهرودی را تسلیت عرض می کنم و علو درجات و مقام ایشان را ازدرگاه خداوندمنان مسئلت دارم ،مرحوم انسانی بزرگ بود و در بسیاری از زمینه ها ید طولایی داشتند و درگذشت این عالم ربانی ضایعه ای بزرگ برای امت اسلام بود.

وی افزود:مرحوم آیت الله شاهرودی خدمات بسیاری در نظام و انقلاب اسلامی انجام دادندکه باید تلاش کنیم مسیر علما را فراموش نکنیم.

وی درادامه تصریح کرد:تحرکات اخیر آمریکا در جهان را می بینیم که بعضا نیرهایشان را از سوریه خارج کردنداین تحرکات بخشی نشان می دهند که در حال سقوط هستند،ملت بزرگ ایران دشمنان را همیشه مایوس و ناامید کردند و امیدواریم برخی خواص هم با اعمال شایسته دشمنان را هم مایوس کنند.

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

مرگ بر خاتمی و کروبی و میریزید مرگ بر فتنه گر مرگ بر خیانتکاران و خودفروختگان به غرب
زنده باد حاج آقا حجازی.

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها