نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
6. شهريور 1397 - 21:46
سرپرست هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد گفت: اولین دستگاه هوانما در کهگیلویه وبویراحمداز اعتبارات نفت به مبلغ 178 میلیارد ریال در شهرستان گچساران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،عبدالرحیم رحیمی ،فرماندارگچساران در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی 43 پروژه عمرانی و اقتصادی  با اعتباری به مبلغ 360 میلیارد ریال در گچساران اظهار کرد: امروز تعداد 9 پروژه  به نمایندگی 43 پروژه در گچساران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: از مجموع این تعداد 36 طرح  عمرانی و اقتصادی با اعتباری به مبلغ 260 میلیارد ریال  افتتاح و تعداد هفت پروژه  عمرانی و اقتصادی با اعتباری به مبلغ 100 میلیارد ریال کلنگ‌زنی  شد.

  در ادامه این مراسم رضا کاکاوند سرپرست هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد در آیین افتتاح دستگاه هوانما در گچساران اظهار کرد: اولین دستگاه هوانما در استان کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری به مبلغ 178 میلیارد ریال  از محل اعتبارات نفت در گچساران امروز با حضور مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 این مسوول ادامه داد: همچنین این دستگاه میزان آلایندگی هوا، وضعیت جوی هوای استان و شهرستان را طی 24 ساعت آینده را پیش‌بینی و اعلام خواهد کرد. وی ادامه داد: این دستگاه قابلیت نمایشگر وضعیت جوی کل کشور طی 24 ساعت آینده را دارد.

 سرپرست هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: هرگونه پدیده جوی در سطح منطقه رخ دهد در این دستگاه قابل نمایان است.

 در ادامه این مراسم بخشدار مرکزی گچساران به افتتاح ساختمان دهیاری در امامزاده جعفر اشاره و ابراز کرد: این ساختمان  در زمینی به مساحت 600 متر مربع با زیر بنای 160 متر مربع  در دو طبقه در این منطقه احداث شده است.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان دهیاری شهرک مهاجرین با اعتباری به مبلغ2میلیارد ریال امروز به بهره‌برداری رسید. فرج اله استلاحی با اشاره  به اینکه روستای امامزاده جعفر قابلیت  تبدیل شدن به شهر را دارد، گفت: در این منطقه  700 متر مربع برای احداث ساختمان آتش نشانی  در نظر گرفته شده است.

 این مسؤول ادامه داد: تعداد ۱۶ طرح با اعتباری به مبلغ27 میلیارد ریال  امسال از محل اعتبارات دهیاری‌ها در روستاهای گچساران به بهره‌برداری رسید.

استلاحی عنوان کرد:  ز مجموع ۱۶ طرح به بهره برداری تعداد ۱۳ طرح  در زمینه آسفالت، جدول‌گذاری و سنگ فرش  برخی از روستاهای این شهرستان است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها