نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
3. شهريور 1396 - 14:29
امام جمعه گچساران گفت:دشمن باید همیشه از این مملکت چراغ قرمز ببیند واحساس خطر کند که این بوسیله روحیه انقلابی و جریان انقلابی ایجاد خواهد شدو گرنه دشمن اگر در مملکت دوقطبی ، اختلاف و جریان غیرانقلابی ببیند امیدوارمی شود و به طمع می افتد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به معضل بیکاری در جامعه ،گفت:مسئولین با توجه به امکاناتی که در اختیارات دارند و بعد از مسئولین هم متمولین و مومنینی که وضع مالی خوبی دارند دست به دست هم دهند و مشکل اشتغال مملکت را حل کنند.

وی افزود:یکی از حربه های خطرناک دشمن مشکل بیکاری است، مضاف بر این بیکاری فساد می آورد و زمانی که فردی بیکار و فقیرشد ممکن است برخلاف وظیفه اش دست درازی به اموال مردم نماید و خدای ناکرده تجارت مواد مخدر انجام دهد.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:بنابراین همه مسئولین و هم مومنینی که کاری از دستشان بر می آید شرعا مکلفند برای حل معضل و مشکل حاد بیکاری تلاش کنند.

حجازی درادامه خطاب به مسئولین تصریح کرد:این وضعیت در صورت عدم توجه معضل بزرگی را برای کشور ایجاد می کند و در این خصوص اگر مسئولان به فرمایشات و دستورات ولی امر مسلمین توجه نکنند کشور را به ورطه سقوط می کشاند.

وی گفت:رهبری فرمودند که مسئولان باید جریان عظیم نیروی انقلاب را که خوشبختانه در بین جوانان جریان دارد ،تقویت کنند یعنی مسئول از راس کشور تا دورترین روستای کشور موظف است روحیه انقلابی مردم را تقویت کند.

خطیب جمعه گچساران افزود:با انقلاب رژیم منحوس پهلوی ساقط شد و با انقلاب جنگ به احسن وجه و با روحیه انقلابی مدیریت شد در حالی که شرق و غرب عالم دست به دست هم داده بودند که یک کشور تازه انقلاب شده را ساقط کنند.

وی گفت:در بحث مدیریت جهانی که امروز اوضاع عراق، سوریه و سایر بلاد و ممالکت اسلامی را می بینیم ،بدلیل مدیریت انقلابی اینچنین شد و گرنه هم کشور عراق و هم سوریه سقوط کرده بودند .اگر حتی یک کشور سقوط می کرد خطر بزرگی برای ایران اسلامی ایجاد می شد و با روحیه انقلابی دفع خطر کردند.

حجازی اظهارکرد:مقام معظم رهبری دستور دادند که مسئولین باید روحیه انقلابی را تقویت کنند و اینکه باید این چنین دیدگاه و تفکری حفظ شود و مملکت باید بر محور عزت ،تقوا و روحیه انقلابی و دشمن ستیزی تقویت شود.

امام جمعه گچساران افزود:مدیر مملکت و در راس مملکت باید دارای یک روحیه انقلابی باشد، با تقوا، مخلص ، دشمن ستیز، استکبار ستیز و یک چنین روحیه ای را اول خودش داشته باشد و بعد چنین روحیه را در بین مردم بویژه نسل جوان تقویت کند.

وی ادامه داد:همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این یک وظیفه است و مسئولان به گونه ای عمل نکنند که جریان انقلابی تضعیف و جریان مقابل آن تقویت شود، یعنی مسئول حق ندارد به گونه ای رفتار کند که جریان مقابل انقلاب قوت بگیردکه اگر چنین نشود مسئول حق ندارد مسئول شود.

حجازی تصریح کرد:دشمن باید همیشه از این مملکت چراغ قرمز ببیند واحساس خطر کند که این بوسیله روحیه انقلابی و جریان انقلابی ایجاد خواهد شدو گرنه دشمن اگر در مملکت دوقطبی ، اختلاف و جریان غیرانقلابی ببیند امیدوارمی شود و به طمع می افتد.

وی افزود:پس تکلیف شرعی و قانون همه ما بویژه مسئولین محترم تقویت جریان و روحیه انقلابی است.

حجازی در ادامه با اشاره به شهادت شهید حججی گفت:شهید حججی عظمتی در کشور و بلکه درجهان ایجاد کرد که به دشمن رسما و عملا اعلام کرد تا امثال حججی ها هستند دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/م

 

دیدگاه‌ها

جناب حجازی خودتون روحیه انقلابی دارید؟

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها