نظرسنجی

به نظر شما آقای روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل خواهد کرد؟
23. تير 1396 - 14:57
امام جمعه گچساران گفت: سئوال می کنیم شما(مسئولین) که در خیلی از جاها اصرار دارید که مردم باید شاد باشند و بگذارید مردم برقصند،باید پرسید که مردم باید با کدام ساز شما برقصند؟رقصیدن را هم یاد مردم بدهید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به فرمایشات رهبری در 14خردادماه96در حرم حضرت امام(ره)گفت:مقام معظم رهبری فرمودند:"مراقب باشیم تا در دهه 60جای شهید و جلاد عوض نشود".

وی افزود:رهبری فرمودند:"زیرا ملت ایران در دهه 60مظلوم واقع ماند و متاسفانه ناشناخته ماند،در دهه 60به ملت ظلم شد و اخیرا هم بوسیله برخی بلندگوها و صاحبان آنها مورد تهاجم قرار گرفته است".

امام جمعه گچساران تصریح کرد:در دوران انتخابات صحبت هایی شد و آقای دیگری نیز سخنانی گفتندکه اردیبهشت 96 یکبار دیگر مردم ایران اعلام می کنند آنهایی که در طول 38سال فقط اعدام و زندان بلد بودندراقبول ندارند.

حجازی ادامه داد:باید سئوال کرد که چه کسانی را اعدام کردند؟کسانی را اعدام کردند که بهشتی ها ومطهری ها را به شهادت رساندند و زن و بچه و مردم بی گناه را در کوچه و بازار به شهادت رسانده بودند.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:درحالی که آنها دستور خدا را انجام دادند و آیا این عیب است؟ و آیا این توهین به ملت نیست که به کسی که حکم به فرمان خداوند کرده است بگویند رای ندهید؟ و بگویندبه کسی که در مقابل منافق ایستاد رای ندهید؟، به جرم اینکه در مقابل منافق ایستاد.

وی گفت:اخیرا در فرانسه (منافقین)جلسه ای تشکیل شد و تشکر کرده اند از کسانی که گفته اند مردم را اعدام کردند، و منافقین گفتند ما تطهیر شدیم.اخیرا همین گوینده باز هم اظهار کرده است که ما شبه جلادهای داعش را درسال های 59 و 60 در ایران مشاهده کردیم ،تروریست هایی که برخی از آنها در اروپا حضور دارندو ما این جنایت های بزرگی که منافقین در کشورمان انجام داده اند را یادمان نرفته است.

امام جمعه گچساران افزود:سئوال می کنیم شما که در خیلی از جاها اصرار دارید که مردم باید شاد باشند و بگذارید مردم برقصند،باید پرسید که مردم باید با کدام ساز شما برقصند؟رقصیدن را هم یاد مردم بدهید.

خطیب جمعه گچساران اظهارکرد:مومنین و مومنات ،خطراتی کشور را تهدید می کند خطراتی شرف و عزت، استقلال و امنیت مملکت را تهدید می کند که باید حواسمان جمع باشد و دهن کجی به آنهایی که شب تا صبح نمی خوابند تا مسئولین و مردم بخوابند سبب می شودمملکت نا امن شود، پس لازم است حواسمان جمع باشد، بشناسیم و به جا و قانونی و منطقی از مسئولین مطالبه کنیم .

حجازی درادامه به هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت:زنان مومن تلاش کنند در برابر نامحرم نرم و نازک حرف نزنند و عین آیه داریم که برخی از افراد در قلبشان مرض دارد و ممکن است طمع کند،که در برابر نامحرم زنان باید درشت و متکبرانه سخن بگویند تا کسی که در قلبش مرض وجود دارد به طمع نیافتد.

وی درادامه با اشاره به 25تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی بیان کرد:در دیدار با برخی کارکنان تامین اجتماعی این شهرستان گفته شد که  تقریبا 100هزار دفترچه تامین اجتماعی در گچساران تحویل مردم داده اند که جای تشکر دارد که خدمت به مومنین اوج عبادت است و باید این مسائل را حمایت و تقویت کنیم.

امام جمعه گچساران با اشاره به سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای نگهبان گفت:شورای نگهبان در سال 59به دستور حضرت امام (ره) تاسیس شدو باید توجه داشت که همه کشورهای عالم فیلتری سر راه خود دارد و ما قرآن و اهل بیت علیهم السلام به ما دستور می دهند و امام راحل فرمودندکه مواظب باشید کشور دست نااهلان نیافتد.

وی افزود:اگر قرار باشد مملکت دست نااهلان نیافتد باید این فیلتر تقویت شود و کسی که اهلیت ندارد نباید وارد شود و باید این فیلتر ریزبین تر شود و دقت بیشتر کند و جوری نباشد که برخی یک جوری دیگری بوقلمون صفت خودش را یک رنگ دیگری کند و بعد از اینکه از فیلتر گذشت جوری دیگری شود.

حجازی گفت:پس دقت شود وهم عزیزان شورای تامین با ریزبینی و دقت بیشترنمایند و هیچ هراسی از کسی نباید داشته باشند و هیچ شرم و حیایی نداشته باشند وبه وظیفه عمل کنند و آن کسی که عندالله عیب دارد و هر خطری پیش بیاید باید تایید نشود و باید ملت و دولت این نهاد را تقویت کنند.

حجازی درادامه با اشاره به شهادت امام جعفر صادق گفت:در شب شهادت این امام همام برنامه هایی توسط هیات های مذهبی در سطح شهرستان برگزار خواهند شدکه برنامه های ارزشمندی خواهند بود و تلاش کنیم و حمایت نماییم.

وی درادامه به آزادی غرور آفرین شهر موصل عراق گفت:این شهر چند سال در اختیار تکفیری های داعش بود و این اشغال بوسیله آمریکا،اسرائیل و عربستان صورت گرفته بود که بنا داشتند عراق و سوریه را تجزیه کند و بعد به سمت ایران بیایندکه مانند همیشه ناکام شدند.

حجازی اظهارکرد:نکته دیگری که باید عرض کنم که به صورت کشوری و ازتهران هم تلفنی پیگیری کردیم بحث سپرده گذاران است که به نوعی احساس و خیال می کنند که سرمایه خود را از دست داده اند و آنجوری که پیگیری هایی که دراین خصوص داشتیم بیان کردند که سرمایه موجود است و ان شاءالله برگردانده خواهد شد.

وی افزود:در سطح شهرستان ، استان و کشورباید تلاش کرد تامردم متضرر نشوندو اعتماد مردم سلب نشود چرا که اعتماد مردم سرمایه بزرگی است و مسئولین تلاش کنند اعتماد مردم را حفظ کنند و سپردهگذاران را راضی کنند.

انتهای پیام/م  

دیدگاه‌ها

جناب حجازی امام جمعه گچساران خودتان آنقدر عیب دارید و دنبال تبعیض هستید که دیگر من جوان مذهبی برای شما اعتماد و اعتقادی قائل نیستم
لطفا اخبار تجمع مالباختگان موسسه آرمان را در گچساران پخش کنید.شما چطور رسانه ای هستی که تجمع مردم را در یک شهر کوچک در نظر نمیگیرید؟؟؟ شما یک رسانه محلی هستید باید اخبار شهرستان اولویت اولتون باشه. چند تجمع جلوی موسسه آرمان شده اما شما انتشار نمیدهید؟؟؟
سلام.شما هم آقای حجازی؟دیگه دیگه.واقعا براتون متاسفم
من حرفی برای گفتن ندارم.حجازی دیگه بسه

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها