نظرسنجی

عملکردچندماهه شهردارجدید گچساران را چگونه ارزیابی می کنید؟
27. آذر 1395 - 9:28
تاجگردون گفت:نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت:به مسئولان حوزه انتخابیه ام تذکر می دهم که در پروژه های شهرستان یک رخوت و سستی در یک سال اخیر توسط آنان شکل گرفته است و از مسئولان می خواهم این موتور خدمت رسانی که دچار کندی شده است را از نو روشن و سرعت ببخشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در جشن بزرگ میلاد پیامبر (ص)که در سالن اجتماعات آزادی نفت وگاز گچساران برگزار شد گفت:شادی یک نیاز است و می توان هم در وقت شادی حضور داشت و هم در وقت غم و اینگونه نباشد که گروهی تنها در مراسمات عزا حضور داشته باشند و گروهی دیگر در جلسات شادی زیرا انسان تک بعدی به انحراف کشیده خواهد شد.

 وی افزود:با مردم شریف استان و حوزه انتخابیه ام عهد بستم یک مسیر مشخصی را طی نماییم اما برخی ها فکر نکنند تنها یک مسئول می تواند و باید بار مشکلات را بر دوش کشاند زیرا در امور جامعه همه مردم مسئول هستند و باید با کمک یکدیگر به نتیجه برسیم و خواهش می کنم در مسیر رسیدن به سعادت همه با هم تلاش کرده و اینگونه فکر نکنیم که یک نفر به تنهایی می تواند مشکلات را مرتفع سازد.

تاجگردون اظهارکرد:در چهار سال اول دوره نماینگی خود تلاش کردم حق و حقوق استان و حوزه انتخابیه ام محقق شود که خوشبختانه امروز با افتخار اعلام می کنم اعتبارات طرح های ملی حوزه گچساران و باشت که در سال ۱۳۹۱ بالغ بر سه و نیم میلیارد تومان بود در سال آینده به ۱۲۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

نماینده گچساران و باشت در مجلس گفت: قولی به مردم داده ام که همواره آن قول را برای خود تکرار می کنم و جنس این تکرار مانند همان جمله معروف تکرار اصلاح طلبان است باید کار انجام گیرد که در امور فرهنگی صاحب نظران مشغول هستند و در کارهای زیربنایی و عمرانی  نیز کارهای خوبی انجام گرفته و در حال انجام است.

وی افزود:به مسئولان حوزه انتخابیه ام تذکر می دهم که در پروژه های شهرستان یک رخوت و سستی در یک سال اخیر توسط آنان شکل گرفته و از شما مسئولان می خواهم این موتور خدمت رسانی که دچار کندی شده است را از نو روشن و سرعت ببخشید و هرکدام که احساس می کنیم نمی توانیم کار کنیم کنار برویم.از شما می خواهم رخوت و کاهلی را کنار گذاشته و شادابی را در زندگی مردم احیا کنید.

تاجگردون گفت:من بیکاری رامی بینم و فشار آن را هم احساس می کنم زیرا بیشترین مراجعه بیکاران به من است اما باید بگویم که بیکاری و مشکلات مال همه است و همه با هم باید برای حل آن تلاش کنیم.قول دادم که حدود یازده تا دوازده هزار هکتار از زمین های کشاورزی حوزه انتخابیه ام را آبیاری کنم و چند صنعت خوب در گچساران راه اندازی نمایم که بر روی قول خود هستم و انشالله محقق خواهند شد اما مردم نیز باید تلاش و مکار کنند.

نماینده گچساران و باشت اظهارکرد:کسانی که زمین کشاورزی دارند و آب برای آنها تامین شد دیگر باید خودشان تلاش کنند برای درآمدزایی و تاجگردون دیگر مسئول فقر و بیکاری آنان نخواهد بود زیرا می توان از طریق زمین های خود پول و ثروت بدست آورد.

وی اظهارکرد:امروز در دنیا جنگ،جنگ آب است و خوشحال هستم بعد از پنج سال پرونده تخصیص آب حوزه انتخابیه ام که بر روی میز کارم بود را بستم و توانستیم برای چهار شهرستان کهگیلویه از سد کوثر تخصیص آب تنظیم کنیم و از سد چمشیر که روزی قرار نبود حتی یک لیتر به گچساران اختصاص یابد ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب  کشاورزی تخصیص داده شد و خوشحالم آیندگانمان در زمینه آب دیگر حسرت نخواهند خورد.

تاجگردون افزود:اگر کل ایران را بگردید در هیچ کجای آن مشابه تسهیلات بافت فرسوده ای که به گچساران اختصاص داده شد را پیدا نخواهید کرد که خوشبختانه عده ای از مردم از این فرصت استثنایی برای نوسازی مسکن خود استفاده کردند که قطعا محله سادات سه سال دیگر با محله سادات امسال و گذشته قابل مقایسه نخواهد بود اما از رسانه ها می خواهم به مردم ساکن بافت فرسوده بگویید که اگر تا عید امسال هزار واحد تخریب نشود دولت پول و تسهیلات تایین شده این طرح را پس خواهد گرفت و دیگر چنین فرصت طلایی تکرار نخواهد شد.

وی گفت:شهر ما بیش از صدهزار جمعیت دارد و فرزندان ما حق دارند شهرشان زیبا باشد و اعلام می کنم چه یک مغازه دار خوشش بیاید چه نیاید خیابان شهید بلادیان ساماندهی خواهد شد.اهتمام داریم گچساران را آباد و زندگی مردم را تغییر دهیم و به غلامرضا تاجگردون بدوبیراه هم گفته شود این تغییرات را انجام خواهم داد و کوتاه نمی آیم.

تاجگردون تصریح کرد:سال آینده انتخابات ریاست جمهوری است و مردم خود تشخیص می دهند که به چه کسی رای دهند اما چرا عده ای مردم را می خواهند ناامید کنند؟چرا عده ای همه مملکت را دزد می کنند؟وقتی جوانان ببینند همه مسئولان تهمت دزدی می خورند آیا دیگر انگیزه ای برای رای دادن پیدا می کنند؟معنا ندارد برای یک انتخابات همه را دزد کرد.نباید فرهنگ هرکی برای خودم بخورم و ببرم نهادینه شود.

 وی افزود:انتخابات شورای شهر و روستاها در پیش است و کسی حق ندارد  ساز قومیت و طایفه گرایی را بنا بگذارد و مردم نیز آینده خود و فرزندانشان را در اختیار هر فردی نگذارند و کسانی نیز کاندید شوند که احساس می کنند می توانند خدمت کنند و رزمه آنها نیز شایستگی آنان را تایید کند.

تاجگردون گفت:به فرمانداران حوزه انتخابیه ام به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان می گویم هیچ مسئول اداره ای حق ندارد با این تفکر که به تاجگردون رای داده ام و اقوامم نیز رای داده اند دیگر من را برکنار نخواهند کرد دیگر وظایف خود را انجام ندهد و بداند که این خیال باطل بوده و مدیری که اینگونه فکر می کند بداند اگر صدهزار رای هم داشته باشد برکنار خواهد شد.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

ان شاءالله که درست باشد

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها