نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
26. شهريور 1395 - 11:12
بالاترین رقم خسارت در رشته ی ثالث و حوادث سرنشین در تاریخ صنعت بیمه ایران در استان کهگیلویه­ و بویراحمد بابت دیه جرح یکی از هم استانی ها ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،سید علی علوی­ فر سرپرست بیمه ایران در استان گفت:این هم استانی که اول دی ماه ۱۳۹۳ مصدوم شده بود مبلغ ۱۰۶۴۰۵۹۴۷۵۰ (ده میلیاردوششصدوچهل میلیون و پانصدونودوچهار هزار و هفتصدوپنجاه ریال) از بیمه ایران-شعبه یاسوج دریافت کرد.

سرپرست بیمه ایران در استان گفت: امید است دستگاه­های زیربط در حوزه حمل و نقل و ترافیک , راه و شهر سازی, نیروی انتظامی, نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و همچنین استاندار در توسعه و تکمیل پروزه های راهسازی با تلاش بیشتر مانع از بروز حوادث ناگوار برای  هم استانی­ها و هم وطنان عزیزمان گردند. و همچنین با توجه به منابع خدادادی و طبیعی که در استان وجود دارد و اینکه استان کهگلویه­ و بویراحمد از استان­های پر جاذبه جهت گردشگری است؛ این تهدید روز به روز بیشتر گریبان­گیر می­شود. که امید است ان­شاءالله در آینده شاهد خسارت های اینچنین برای مردم شریف نه در استان و نه در هیچ جای دیگری از کشور نباشیم.

منبع: سایت مردم استان

انتهای پیام/200

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها