نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
28. تير 1395 - 16:41
سرهنگ جهانگیر انصاری با حکم فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سمت جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد بویراحمد منصوب شد.

به گزارش آفتاب جنوب،با حضور سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد و طی حکمی از سوی سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری به سمت جانشین جدیدسپاه فتح استان منصوب شد.

 

جانشین پیشین سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در این نشست با تقدیر و تشکر از زحمات همه نیروهای سبز پوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اهداف بزرگ سپاه پاسداران در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تاریخ انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران با هم عجین شده است و این دو هرگز از هم جدا نخواهند شد.

 

سرهنگ  فتح محمد حسینیان به فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی در مورد رویکردسپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند اگر سپاه پاسداران نبود انقلاب هم نبود که این فرمایش مهم وظیفه و رسالت نیروهای خدوم این نهاد بزرگ و انقلابی را دوچندان کرده است.

 

وی به نقش مهم سپاه پاسداران اسلامی در انقلاب اشاره داشت و بیان کرد: سپاه انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی بوده که از اویل انقلاب با روحیه جهادی همین مردم تأسیس شد و خدمات آن در هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و امروز در عرصه های مهم نظامی، اقتصادی و جنگ نرم بر کسی پوشیده نیست.

 

جانشین پیشین سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز به عنوان نماد انقلاب های اسلامی جهان در برابر متجاوزگران ایستاده و دفاع از مظلوم را وظیفه ذاتی خود می داند، گفت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپر مظلومان در برابر زورگویان عالم است و برای دفاع از ارزشها وآرمانهای انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

حسینیان در ادامه به جانفشانی های سبزپوشان راست قامت این نهاد بزرگ انقلاب در طول انقلاب اسلامی اشاره کردو گفت: شخصیت های بزرگی در راه دفاع از آرمانها و ارزشهای این انقلاب تا مرز شهادت پیش رفتندو جان خود را برای دفاع از ارزشها و حریم ولایت نثار کردند که همه ما امروز باید پیرور این عزیزان باشیم و از آنان دفاع کنیم.

 

وی به نقشه های شوم دشمن برای ضربه زدن به اصل نظام انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: امروز وظیفه و رسالت اصلی سپاه پاسداران دفاع از حریم ولایت،رهبری و آرمانهای انقلاب است .

 

جانشین پیشین سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه امروز باید خودمان را برای عبور از مسیر های سخت دیگری آماده کنیم، بیان کرد: تروریسم جهانی امروز می کوشد تا به اسلام و جهان اسلام ضربه وارد کند پس باید در برابر فتنه های آنان آگاه و هوشیار بود.

 

حسینیان با تأکید بر این موضوع که امروز انقلاب اسلامی قوی تر از دیروز است و در برابر همه دشمنان اسلام ایستاده است، گفت: امروز سبز پوشان راست قامت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا اخرین قطره خون در برابر زور گویی های دشمنان خواهند ایستاد و از آرمانهای این انقلاب دفاع خواهند کرد.

 

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار فتح محمدحسینیان قدردانی و سرهنگ جهانگیر انصاری به سمت جانشین جدید سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

 

لازم به ذکر است سرهنگ حسینیان به مدت شش سال سمت جانشینی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد را به عهده داشت که به بازنشستگی نائل آمد.

 

همچنین سرهنگ انصاری پیش از این به مدت چهار سال فرمانده سپاه ناحیه گچساران و سه سال فرمانده ناحیه شهرستان دنا را بر عهده داشت که با پیشنهاد فرمانده سپاه استان و حکم سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این سمت منصوب شد.

 

 

لازم به ذکر است در پایان این مراسم نیز سرگرد یحیی زاده به سمت دبیر امر به معروف ونهی از منکر ، سروان عباسی به سمت سرپرست مهندسین و عمران ، یدالله لقمانی به سمت معاونت حقوقی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب و از زحمات سرهنگ رضازاده، سرهنگ دانشی و سرهنگ حبیبی تقدیر به عمل آمد.

 

 
 
انتهای پیام/ر/200

 

دیدگاه‌ها

بسمه تعالی« برادر ارجمند جناب آقای جهانگیر انصاری فرمانده محترم سپاه ناحیه گچساران. سلام علیکم.... احتراما ً‌ انتصاب خردمندانه و شایسته جنابعالی به سمت جدید که ملهم و منبعث از حسن تعهد و تقوی و تجربه حضرتعالی می باشد را صمیمانه تبریک عرض نموده، عزت و توفیق روز افزون شما را در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال مسئلت داریم. . . "بسیجیان گردان امام حسین (ع) گچساران" جمعی تیپ کوهستان 48 فتح
انتخاب سرهنگ انصاری به عنوان جانشین سپاه فتح کار بسیار شایسته و بجایی بود آقای انصاری یک مدیر بسیار منظم و کاری می باشد
ضمن تبریک ولی هیچ کاری برای بچه های گچساران نکرد

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها