نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
16. مرداد 1394 - 18:24
امام جمعه موقت گچساران با اشاره به اینکه خبرنگاران فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی هستند که بدون وجود آنها دنیا در سکوت و بی‌خبری رسانه‌ای قرار می‌گیرد،تصریح کرد:با توجه به اهمیت عرصه اطلاع‌رسانی، وظیفه و رسالت خبرنگاران در قبال جامعه بسیار مهم است که باید با بیان حقایق در آگاهی بخشی به جامعه تلاش کنند.

به گزارش آفتاب جنوب،حجت‌‌الاسلام علیرضا صفایی امام جمعه موقت گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گچساران به سالروز جنگ 33 روزه اسرائیل غاصب علیه حزب‌الله لبنان اشاره کرد،گفت: این جنگ در راستای از بین بردن حزب‌الله لبنان و پیش‌درآمدی برای حمله علیه نظام اسلامی توسط آمریکا به تحریک رژم صهیونیستی بود.

 

وی با بیان اینکه  حزب‌الله لبنان و مردم آن منطقه با مقاومت و ایستادگی شکست این رژیم منحوس را رقم زدند،افزود:در جنگ 33 روزه قدرت بلامنازع ایمان در برابر سلاح‌های مجهز دشمنان ثابت شد.

 

امام جمعه موقت گچساران ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار با اشاره به اینکه خبرنگاران فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی هستند که بدون وجود آنها دنیا در سکوت و بی‌خبری رسانه‌ای قرار می‌گیرد،تصریح کرد:با توجه به اهمیت عرصه اطلاع‌رسانی، وظیفه و رسالت خبرنگاران در قبال جامعه بسیار مهم است که باید با بیان حقایق در آگاهی بخشی به جامعه تلاش کنند.

 

خطیب جمعه گچساران با اشاره به روز 25 شوال سالروز شهادت امام صادق(ع) ،گفت:امام صادق(ع) به نسبت دیگر ائمه(ع) دارای عمر طولانی‌تری بودندو ایشان طی طول عمر با برکت خود توانستند دین اسلام و آیین تشیع را به خوبی به جهانیان عرضه کنند.

 

صفایی افزود: ادامه فعالیت پدر بزرگوار امام صادق(ع)، امام محمد باقر(ع) در دانشگاهی که ایشان تأسیس کرده بودند سبب تربیت دانشمندان بزرگ و برجسته‌ای توسط امام صادق(ع) شد.

 

وی با نقل روایتی از حضور امام صادق(ع) مبنی بردعوت ایشان در مجلسی که امام(ع) آنجا را به دلیل شرب خمر ترک کردند، افزود: این یک آموزه مهم دینی و مذهبی است اینکه در جایی که نمی‌توان جلوی مجلس گناهی را گرفت باید آنجا را ترک کرد.

 

امام جمعه موقت گچساران برلزوم توجه به آموزه‌های دینی تشیع درابعاد مختلف جامعه تاکیدکرد و گفت: در برخی مواقع بعضی افراد نسبت به صدای اذان پخش شده از مساجد اعتراض کرده و خواستار کاهش صدا هستند اما در برخی تالارهای عروسی صدای رقص و آوازها تا دیروقت بلند بوده و سبب ناراحتی مومنان می‌شود.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب درصورت صلاحدید پایگاه خبری تحلیلی رادکانا را در پایگاه خبری وزین خود لینک نمایید و به ما اطلاع داده تا پایگاه خبری پرمحتوا و وزین شما را در پایگاه خبری رادکانا لینک نماییم. باتشکر- مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا_شهرستان کردکوی

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها