نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
خبرلنده

تازه ترین ها

اخبار گچساران

مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید سپاه ناحیه گچساران با حضور جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان برگزار شد.
حجت الاسلام ذبیحی نژاد مطرح کرد؛
حجت الاسلام ذبیحی نژاد گفت:دشمن با پوشش دفاع از حقوق بشر هرگونه هجمه و خصومت با نظام اسلامی را مطلوب جلوه می‌دهد و متاسفانه هم از برخی به اصطلاح نادانان درون کشور نیز یارگیری می‌کند.
با حضور دهه هشتاد و نودی ها؛
اجتماع بزرگ همخوانی سرود "سلام فرمانده" صبح امروز با حضور پرشور سربازان امام عصر(عج) و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
کهگیلویه ای های ولایتمدار در اجتماعی باشکوه و با اجرای سرود «سلام فرمانده» با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
سرهنگ پسنده مطرح کرد؛
سرهنگ پسنده گفت:ادعاهای دولتمردان آمریکایی در بحث حمایت از حقوق بشر به نوعی سوءاستفاده ابزاری آنها در عرصه های سیاسی و اقتصادی را به وضوح نشان می دهد.
اجتماع بزرگ و باشکوه «سلام فرمانده» در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد تا دهه نودی های شهر یاسوج به ساحت امام عصر (عج) عرض ارادت کنند.
حجت الاسلام حجازی گفت: تلاش کنیم که مردم متضرر نشوندچراکه کار باید جهادی و انقلابی صورت بگیرد،پس اگر کاری قانونی و قابل حل است و نیازمند بودجه کلانی هم نیست که نباید معطل کرد.
همایش مردمی «سلام فرمانده» با حضور خواننده این سرود در یاسوج، دهدشت و گچساران اجرا می‌شود.
خبرصوتی:
رئیس اداره هواشناسی گچساران گفت: از ابتدای امسال تاکنون 63 روز غبارآلود در این شهرستان ثبت شده است.
پس از سال‌ها فراق؛
پدر شهید «اسفندیار محمدی» پس از تحمل یک دوره بیماری و دوری، به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.
حقوق بشر ابزاری برای توجیه جنایات:
فاجعه حمله هوایی آمریکا به هواپیمای ایرباس ایرانی نقض حاکمیت ایران در آب‌های سرزمینی خود به وسیله آمریکا و یکی از موارد نقض حقوق بشر، حقوق بین‌الملل و حقوق سازمان بین‌المللی هوانوردی محسوب می‌شود.