نظرسنجی

به نظر شما آقای روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل خواهد کرد؟
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
آوای ماغر
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
خبرلنده
دوره آموزش مجازی شهید آوینی

تازه ترین ها

اخبار گچساران

ناگفته های پروژه ای که زخم کلنگ تاجگردون را بر تن دارد/
حکایت پارک تپه محله سادات گچساران روایت تلخ کلنگی است که به دست تاجگردون بر تن محروم این نقطه از دیار نفتخیزگچساران زده شد ولی هنوز جای آن را نه تنها هیچ پروژه ای پر نکرده که هر روز رویای مردمان محله سادات برای اجرای این پروژه فرهنگی ورزشی به سراب نزدیک تر می شود.
جهانگیر تقی پور از از محدود ایرانیانی است که بیش از ۲۵ سال طبابت بعنوان جراحی زبردست در رشته های تروما، قفسه صدری، کبد و گوارش در بهترین مراکز پزشکی دانشگاهی انگلیس تجربه اندوخته است به گونه ای که با گرفتن فلوشیپ این کالج ها لقب “مستر” گرفت.
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر کاهش مدیران آسانسوری دردولت دوازدهم گفت : منظور از مدیران آسانسوری وزرا نیستند، بلکه این مدیران نباید در رده های مختلف و در سازمان های با اهمیت حضور یابند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان در نامه‌ای خطاب به علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به حساسیت کار فرهنگی و آموزشی خواستار پیگیری و رسیدگی دقیق در خصوص سند ۲۰۳۰ شد.
رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه هیچ کسی جلوی خوشحالی فردی را نگرفته است، گفت:استقبال استانداراز جهانگیری و حضور خودروهای دولتی در کنار مصلی در زمان سخنرانی این کاندیدای خود شائبه تخلف انتخابات بود.
جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۸۸ کیلو و ۸۷۵ گرم انواع مواد مخدر در اجرای طرح‌های پاک‌سازی نقاط آلوده، امسال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
سفره کوچک تر مردم همگام با گرانی ها /
گرانی کالاهای اساسی درگچساران امان مردم را بریده وبه جای اینکه در این شهر رنگ و بوی ماه رمضان شهروندان را سر ذوق بیاورد گرانی اجناس حس و حال معنوی ماه رمضان را از فکر مردم برده است.
مروری برعملکرد تیم فوتبال نفت و گاز گچساران/
آمارهانشان می دهد که تیم نفت وگاز در اواخر مسابقات دچار مشکلات روحی و همچنین ضعف بدنی شده است و به راحتی امتیازات ارزشمندی را از دست داده است ،امتیاراتی که اگر آنها را کسب کرده بود مطمئنا بدون اما و اگر به لیگ یک صعود می کرد .
فرمانده پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد دو خودروی پژو 405 در جاده دشت روم به یاسوج 5 کشته و یک زخمی برجای گذاشت
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دروه شورای شهر و روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد صحنه های جالبی از جمله دادن کارت شارژ به رای دهندگان در شعب اخذ رای تا خرید و فروش رای و سایر موارد را با خود به همراه داشت.
امام جمعه گچساران/
امام جمعه گچساران گفت:بدانید نه با تهدید و نه با تطمیع موفق نمی شوید،سرجایتان بنشینید اگر بار دیگر تهدید کردید قضیه جور دیگر می شود و آن موقع بسیج،سپاه،متدینین،اهل مسجد و محرومین و انقلابیون به میدان خواهند آمد و تصمیم خواهند گرفت.