نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
16. اسفند 1393 - 22:59
جانشین رئیس بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه گچساران و کهگیلویه و بویراحمد به نوعی حق خود را به انقلاب و اسلام ادا کرد،گفت: شما مردم اهل بصیرت و اطاعت در دوران دفاع مقدس به ندای حق لبیک گفتید و به میدان آمدید و طومار دشمنان اسلام و انقلاب را برای همیشه در هم پیچیدید.

به گزارش آفتاب جنوب،سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور عصر امروز در یادواره 360 شهید گچساران و یکمین سالگرد درگذشت عالم ربانی "سید علی متقی کاشانی"که با حضور حاج صادق آهنگران ،جمعی از مسئولین استانی،محلی و خانوادهای معظم شهداءدر مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان برگزارشد، ضمن تسلیت دهه فاطمیه وعرض ادب به ساحت آن بانوی دو عالم ، گفت: قبل از پیروزی انقلاب در استان کهگیلویه و بویراحمد، مرحوم حضرت آیت الله ملک حسینی(ره) و در گچساران حضرت حجت الاسلام متقی کاشانی به ارشاد و بیان حقایق دین خدا و آیین رسول الله(ص) پرداختند و شما مردم هم به ندای حق لبیک گفتید.

 

کهگیلویه و بویراحمد دینش را به انقلاب ادا کرد

 

وی افزود:حضرت امام (ره) می فرمایند:"اساس انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن ،عترت و مردم استوار است" و ملت شریف ایران اسلامی در سایه اطاعت از روحانیت و ولی امر مسلمین انقلاب را سی و هفت ساله کردند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد:امروز علی رغم همه شیطنت ها وخباثت های دشمنان داخلی و خارجی ،ملت بزرگ ایران زمین به برکت انقلاب اسلامی سربلند و سرفراز هستند.

 

سردارفضلی با بیان اینکه امروز مردم شریف گچساران به برکت این شهداءدر نظام اسلامی سربلند خواهند بود،تصریح کرد: شما خانواده های معظم شهداء و مسئولین امروز تا آنجایی که پیرو امر ولی هستید، توفیقاتی روز افزون خواهید داشت.

 

کهگیلویه و بویراحمد دینش را به انقلاب ادا کرد

 

متقی کاشانی شناسنامه انقلاب و دفاع مقدس در گچساران بود

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت:در سایه هدایت عالمانه علمای بزرگوار ، روحانیت جلیل القدر و مجاهد فی سبیل الله "مرحوم سید علی متقی کاشانی" ،امروزهمه رزمندگان به نوعی وی را پدر معنوی خود می دانند.

 

وی با اشاره به اینکه خاکسپاری مرحوم متقی کاشانی در قمصرکاشان پیش بینی شده بود،خاطرنشان شد:اما میهمان نوازی شما مردم گچساران موجب شد تا این شناسنامه انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس در گچساران اینک در کنار شهدای این شهرستان آرمیده باشد.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوربا اشاره به اینکه حضرت امام(ره) شهداء را امامزادگان عشق معرفی می کنند،گفت: از شهداء ،این امامزادگان عشق باید به پشتوانه مردم قدرشناسی و تجلیل کرد.

 

کهگیلویه و بویراحمد دینش را به انقلاب ادا کرد

 

باید در مقابل جنگ نرم دشمن هوشیاربود

 

سردارفضلی با بیان اینکه گچساران و کهگیلویه و بویراحمد به نوعی حق خود را به انقلاب و اسلام ادا کردند،اظهارکرد: امروز درجنگ نرم علیه فرزندان انقلاب دشمن تمام قد ایستاده است و باید هوشیاربود.

 

وی افزود:در دوران انقلاب ، دفاع مقدس و دیگر عرصه های این نظام؛ آنگاه که روزهای دشواری بر این مردم می گذشت، شما مردم این استان به تبعیت از مقام عظمای ولایت در این آزمایش سخت سربلند بیرون آمدید.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس در ادامه به بیان فداکاری و رشادت های رزمندگان این خطه در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و خاطرنشان شد:رزمندگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با قامتی بر بلندای ابدیت، گام های استواری برداشتند تا آرمان های ارزشمند حقیقت خواهی و عدالت خواهی تبلور پیدا کند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوراظهارکرد:شما مردم اهل بصیرت و اطاعت در دوران دفاع مقدس به ندای حق لبیک گفتید و به میدان آمدید و طومار دشمنان اسلام و انقلاب را برای همیشه در هم پیچیدید.

 

کهگیلویه و بویراحمد دینش را به انقلاب ادا کرد

 

سردارفضلی افزود:ملت سرفراز ما در طول 8سال دفاع مقدس با اتکاء به قدرت خداوند متعال، اطاعت از ولایت و با حفظ وحدت و حضوری آگاهانه در تمامی صحنه ها توانست در برابر حجم گسترده ای از دشمنان که از صدامیان حمایت می کردند،بایستند و اجازه ندهد وجبی از خاک مقدس میهن در اشغال متجاوزان بماند.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی مخلصانه از میهن اسلامی دفاع کردند،تصریح کرد: امروز امنیت، اقتدار و صلابت نظام اسلامی مرهون رشادت ها و جانفشانی ها شهداءو ایثارگران است.

 

قدرت و اقتدار دفاعی ایران بیمه خون شهداء است

 

سردارفضلی با تاکید بر اینکه امروز قدرت و اقتدار دفاعی ایران بیمه خون شهداء است،گفت: دفاع مقتدرانه و آگاهانه مبتنی بر تفکر اسلامی و انقلابی و حماسه سازی دلیرمردان اسلام در دوران جنگ تحمیلی از این مرز و بوم کشوری مقتدر ساخت که به عنوان کانون صدور انقلاب و بیداری اسلامی در جهان خودنمایی می کند.

 

کهگیلویه و بویراحمد دینش را به انقلاب ادا کرد

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشوراظهارکرد:باید مراقب باشیم هر صدایی که میان امت اسلام تفرقه ایجاد کند،این صدا؛صدای صهیونیست ها و مستکبرین است.

 

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه دشمن امروز بدنبال اختلاف در بین آحاد جامعه است ،ابراز کرد:ما در سایه وحدت و یک دلی بودکه به پیروزی رسیدیم وهمه دست به دست هم دادند تا انقلاب سی و هفتمین سالگرد خود را جشن گرفت.

 

وی از بصیرت افزایی و ولایتمداری به عنوان دو عنصر مهم در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی نام برد و گفت:امروزفرزندان ملت در سنگر دفاع از اسلام ،امامت و ولایت در آنسوی مرزهای میهن عزیزمان با دشمنان به مقابله برخواسته اند.

 

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

درود بر سردار فضلی سرباز وفادار امام خامنه ای
ای شهیدان از شما شرمنده ایم.
تا زنده ایم رزمنده ایم....درود خداوند بر سرداران سپاه اسلام و سربازان امام خامنه ای .....

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها